Ημ/νια |
Περιγραφή |
Χώρος |
Αγώνας |
Αποτ. |
|
12/01/2018 |
Ημιτελική φάση |
Εκπ. Γείτονα |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Γερμανική Σχολή Αθ |
8 - 0
|
|
12/01/2018 |
Ημιτελική φάση |
Εκπ. Γείτονα |
Σχολή Μωραΐτη - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
0 - 2
|
|
03/11/2018 |
1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Γερμανική Σχολή Αθ - Eκπ.Αναγέννηση |
1 - 0
|
|
03/11/2018 |
1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Εκπ. Γείτονα - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
0 - 0
|
|
03/11/2018 |
1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Σχολή Μωραΐτη -Εκπ. Γ. Μαλλιάρα |
2 - 1
|
|
03/11/2018 |
1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Νέα Γενιά Ζηρίδη -Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης |
6 - 0
|
|
03/11/2018 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Εκπ. Δούκα - Εράσμειος Σχολή |
6 - 3
|
|
03/11/2018 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Αρσάκεια - Pierce |
0 - 7
|
|
04/11/2018 |
2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Νέα Γενιά Ζηρίδη |
1 - 3
|
|
04/11/2018 |
2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Αρσάκεια - Εκπ. Δούκα |
1 - 2
|
|
04/11/2018 |
2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Pierce - Εράσμειος Σχολή |
6 - 0
|
|
04/11/2018 |
2η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Εκπ. Γείτονα-Εκπ. Γ. Μαλλιάρα |
1 - 1
|
|
04/11/2018 |
2η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Σχολή Μωραΐτη -Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
3 - 1
|
|
04/11/2018 |
2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Γερμανική Σχολή Αθ - St. Catherine´s |
1 - 1
|
|
10/11/2018 |
3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Αρσάκεια -Εράσμειος Σχολή |
1 - 1
|
|
10/11/2018 |
3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Pierce - Εκπ. Δούκα |
2 - 2
|
|
10/11/2018 |
3η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Λεόντειο Ν.Σμύρνης -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
0 - 2
|
|
10/11/2018 |
3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Γερμανική Σχολή Αθ - Λεόντειο Σχ.Αθηνών |
5 - 0
|
|
10/11/2018 |
3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Eκπ.Αναγέννηση - St. Catherine´s |
2 - 3
|
|
10/11/2018 |
3η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Εκπ. Γ. Μαλλιάρα - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
3 - 4
|
|
10/11/2018 |
3η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Σχολή Μωραΐτη - Εκπ. Γείτονα |
8 - 1 |
|
10/11/2018 |
3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Λεόντειο Σχ.Αθηνών-St. Catherine´s |
0-3(α.α) |
|
09/12/2018 |
Προημιτελική φάση |
Εκπ. Γείτονα |
Νέα Γενιά Ζηρίδη- Εκπ. Δούκα |
9 - 0
|
|
09/12/2018 |
Προημιτελική φάση |
Εκπ. Γείτονα |
Σχολή Μωραΐτη - St. Catherine´s |
3 - 0
|
|
09/12/2018 |
Προημιτελική φάση |
Εκπ. Γείτονα |
Γερμανική Σχολή Αθ -Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
5 - 1
|
|
09/12/2018 |
Προημιτελική φάση |
Εκπ. Γείτονα |
Pierce -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
1 - 2 |
|
13/01/2019 |
Μ. Τελικός |
Εκπ. Γείτονα |
Γερμανική Σχολή Αθ -Σχολή Μωραΐτη |
2 - 4
|
|
13/01/2019 |
Τελικός |
Εκπ. Γείτονα |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
1 - 0 |
|