Α.Σ.Ι.Σ.: Αποτελέσματα σχ. χρονιάς: 2019-2020

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α.Σ.Ι.Σ. 2019/20
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ | ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Τελική Κατάξη Μαθητών
  Σχολείο
1 Pierce
2 Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνη
3 Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο
4 Νέα Γενιά Ζηρίδη
Τελική Κατάξη Μαθητριών
  Σχολείο
1  
2  
3  
4  
Μαθητών
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Pierce 8
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 7
Εκπ. Αναγέννηση 6
Εκπ. "Ο Πλάτων" 5
Τοσίτσεια 4
   
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης 8
CGS (Εκπ. Kωστέα-Γείτονα) 7
Εκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 5
Εκπ. Νέα Παιδεία 5
Γερμανική Σχολή Αθ 4
   
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Νέα Γενιά Ζηρίδη 8
Σχολή Μωραΐτη 7
Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 6
Λεόντειος Σχ. Αθ. 5
Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 4
   
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Δ' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Ιόνιος Σχολή 9
Εράσμειος Σχολή 9
Ελληνογερμ. Αγωγή 9
Εκπ. Δούκα 7
Αρσάκεια 6
St. Catherine's 4
Ημ/νια Περιγραφή Χώρος Αγώνας Αποτ.  
18/01/2020 1η Αγωνιστική (A Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Εκπ. "Ο Πλάτων" -Τοσίτσεια 48 - 46
18/01/2020 1η Αγωνιστική (A Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Pierce -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 47 - 38
18/01/2020 1η Αγωνιστική (A Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Pierce -Εκπ. Αναγέννηση 20 - 0
18/01/2020 1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Τοσίτσεια - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 37 - 51
19/01/2020 1η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" - Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 16 - 51
19/01/2020 1η Αγωνιστική (Β Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) Εκπ. Νέα Παιδεία - Γερμανική Σχολή Αθ 60 - 57
19/01/2020 1η Αγωνιστική (Β Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) Γερμανική Σχολή Αθ - Εκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 41 - 35
19/01/2020 1η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) Λεόντειο Σχ. Αθηνών - Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 49 - 57
19/01/2020 1η Αγωνιστική (Β Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) Εκπ. Νέα Παιδεία - Εκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 24 - 52
25/01/2020 2η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) Νέα Γενιά Ζηρίδη -Ν.Εκπ.Γ.Μαλλιάρα 54 - 40
25/01/2020 2η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) Λεόντειο Σχ. Αθηνών -Σχολή Μωραΐτη 49 - 66
25/01/2020 2η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) Νέα Γενιά Ζηρίδη -Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 60 - 38
25/01/2020 2η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) Σχολή Μωραΐτη -Ν.Εκπ.Γ.Μαλλιάρα 60 - 58
25/01/2020 2η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) Ε.Ο. "Θεμιστοκλής"-Λεόντειο Σχ. Αθηνών 37 - 54
25/01/2020 1η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή St. Catherine´s -Ιόνιος Σχολή 22 - 54
25/01/2020 1η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή Εκπ. Δούκα - Ελληνογερμ. Αγωγή 42 - 59
25/01/2020 1η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή Ιόνιος Σχολή -Αρσάκεια 58 - 34
25/01/2020 1η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή Εκπ. Δούκα - St. Catherine´s 64 - 40
25/01/2020 1η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή Εράσμειος Σχολή - Ελληνογερμ. Αγωγή 45 - 49
26/01/2020 2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή Αρσάκεια - St. Catherine´s 43 - 19
26/01/2020 2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή Εκπ. Δούκα - Εράσμειος Σχολή 56 - 58
26/01/2020 2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή Ιόνιος Σχολή - Ελληνογερμ. Αγωγή 49 - 43
26/01/2020 2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή Αρσάκεια - Εράσμειος Σχολή 38 - 55
26/01/2020 2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή St. Catherine´s - Ελληνογερμ. Αγωγή 32 - 58
26/01/2020 3η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) Νέα Γενιά Ζηρίδη -Λεόντειο Σχ. Αθηνών 58 - 37
26/01/2020 3η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) CGS (Εκπ. Kωστέα-Γείτονα)- Εκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 45 - 41
26/01/2020 3η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνη -Γερμανική Σχολή Αθ. 65 - 23
26/01/2020 3η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) CGS (Εκπ. Kωστέα-Γείτονα)- Εκπ. Νέα Παιδεία 50 - 36
01/02/2020 2η Αγωνιστική (A Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Τοσίτσεια -Εκπ. Αναγέννηση 33 - 46
01/02/2020 2η Αγωνιστική (A Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Εκπ. "Ο Πλάτων" -Pierce 25 - 74
01/02/2020 2η Αγωνιστική (A Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -Εκπ. Αναγέννηση 43 - 32
01/02/2020 2η Αγωνιστική (A Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Pierce -Τοσίτσεια 69 - 21
01/02/2020 2η Αγωνιστική (A Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Εκπ. "Ο Πλάτων" -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 40 - 58
01/02/2020 3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή Εράσμειος Σχολή -St. Catherine´s 20 - 0α.α.
01/02/2020 3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή Αρσάκεια - Εκπ. Δούκα 30 - 45
01/02/2020 3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή Εράσμειος Σχολή - Ιόνιος Σχολή 69 - 66
01/02/2020 3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή Ελληνογερμ. Αγωγή- Αρσάκεια 55 - 36
01/02/2020 3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Ιόνιος Σχολή Ιόνιος Σχολή- Εκπ. Δούκα 61 - 46
02/02/2020 4η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας Νέα Γενιά Ζηρίδη -Σχολή Μωραΐτη 89 - 66
02/02/2020 4η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας CGS (Εκπ. Kωστέα-Γείτονα)-Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνη 37 - 67
02/02/2020 4η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας Ε.Ο. "Θεμιστοκλής"-Σχολή Μωραΐτη 0-20 α.α
02/02/2020 4η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας CGS -Γερμανική Σχολή Αθ 20-0 α.α
02/02/2020 4η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης- Εκπ. Νέα Παιδεία 50 - 34
22/02/2020 Final 8 Ιόνιος Σχολή Νέα Γενιά Ζηρίδη - CGS 67 - 28
22/02/2020 Final 8 Ιόνιος Σχολή Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης- Σχολή Μωραΐτη 65 - 54
22/02/2020 Final 8 Ιόνιος Σχολή Pierce - Εράσμειος Σχολή 48 - 26
22/02/2020 Final 8 Ιόνιος Σχολή Ιόνιος Σχολή - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 30 - 60
23/02/2020 Ημιτελικός Εκπ. "Ο Πλάτων" Νέα Γενιά Ζηρίδη -Pierce 41 - 47
23/02/2020 Ημιτελικός Εκπ. "Ο Πλάτων" Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης- Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 58 - 37
23/02/2020 Μ. Τελικός Εκπ. "Ο Πλάτων" Νέα Γενιά Ζηρίδη -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 41 - 43
23/02/2020 Τελικός Εκπ. "Ο Πλάτων" Pierce - Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης 45 - 25

Ημ/νια Περιγραφή Χώρος Αγώνας Αποτ.