Α.Σ.Ι.Σ.: Αποτελέσματα σχ. χρονιάς: 2019-2020

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α.Σ.Ι.Σ. 2019/20
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ | ΛΥΚΕΙΟ
Τελική Κατάξη Μαθητών
  Σχολείο
1 Σχ.Μωραΐτη
2 Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης
3 Εκπ. Δούκα
4 Νέα Γενιά Ζηρίδη
Τελική Κατάξη Μαθητριών
  Σχολείο
1 Σχ.Μωραΐτη
2 Εράσμειος Σχ.
3 Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο
4 Pierce
Μαθητών
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Pierce 8
CGS (Εκπ.Κωστέα-Γείτονα) 7
Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 5
Λεόντειος Σχ.Αθηνών 5
Εράσμειος Σχολή 5
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Εκπ. Δούκα 8
Νέα Γενιά Ζηρίδη 7
Εκπ. "Ο Πλάτων" 5
Εκπ. Γείτονα 5
Τοσίτσεια 5
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 6
Αρσάκεια 5
Ιόνιος Σχολή 4
Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 3
   
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Δ' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Σχολή Μωραΐτη 8
Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης 7
Εκπ. Aναγέννηση 6
St. Catherine's 5
Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 2
Ημ/νια Περιγραφή Χώρος Αγώνας Αποτ.  
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Αθηνών Εράσμειος Σχολή - CGS 39 - 61
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Αθηνών Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα -Εράσμειος Σχολή 50 - 44
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Αθηνών CGS -Λεόντειος Σχ. Αθηνών 61 - 55
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Αθηνών Pierce -Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 65 - 34
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Αθηνών Λεόντειος Σχ. Αθηνών -Pierce 34 - 59
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης-Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 71 - 53
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης St. Catherine´s - Εκπ. Aναγέννηση 40 - 52
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Ε.Ο. "Θεμιστοκλής"-Σχολή Μωραΐτη 48 - 72
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Εκπ. Aναγέννηση - Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης 39 - 54
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Σχολή Μωραΐτη -St. Catherine´s 84 - 38
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Ιόνιος Σχολή - Αρσάκεια 56 - 63
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Νέα Γενιά Ζηρίδη - Εκπ. Δούκα 42 - 61
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Εκπ. "Ο Πλάτων" - Εκπ. Γείτονα 52 - 50
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Εκπ. Δούκα - Τοσίτσεια 66 - 39
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Νέα Γενιά Ζηρίδη -Εκπ. "Ο Πλάτων" 70 - 38
23/11/2019 1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Εκπ. Γείτονα - Τοσίτσεια 70 - 42
24/11/2019 2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Αθηνών CGS -Pierce 50 - 64
24/11/2019 2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Αθηνών Pierce - Εράσμειος Σχολή 45 - 29
24/11/2019 2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Αθηνών Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα -CGS 64 - 75
24/11/2019 2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Αθηνών Εράσμειος Σχολή - Λεόντειος Σχ. Αθηνών 37 - 32
24/11/2019 2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Αθηνών Λεόντειος Σχ. Αθηνών -Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 50 - 40
24/11/2019 1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -Ιόνιος Σχολή 57 - 49
24/11/2019 1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -Αρσάκεια 55 - 37
24/11/2019 1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου - Αρσάκεια 48 - 66
24/11/2019 1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Ιόνιος Σχολή - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 56 - 28
30/11/2019 2η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Εκπ. Δούκα - Εκπ. "Ο Πλάτων" 59 - 47
30/11/2019 2η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Εκπ. Γείτονα - Νέα Γενιά Ζηρίδη 46 - 68
30/11/2019 2η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Τοσίτσεια - Εκπ. "Ο Πλάτων" 64 - 59
30/11/2019 2η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Εκπ. Γείτονα- Εκπ. Δούκα 60 - 65
30/11/2019 2η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Εκπ. "Ο Πλάτων" Νέα Γενιά Ζηρίδη - Τοσίτσεια 55 - 26
07/12/2019 2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης-Σχολή Μωραΐτη 44 - 46
07/12/2019 2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Ε.Ο. "Θεμιστοκλής"- Εκπ. Aναγέννηση 0 - 20
07/12/2019 2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης St. Catherine´s -Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης 35 - 68
07/12/2019 2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Εκπ. Aναγέννηση -Σχολή Μωραΐτη 48 - 78
07/12/2019 2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης St. Catherine´s -Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 20 - 0
07/12/2019 2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 44 - 66
18/01/2020 Final 8 Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Pierce - Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης 47 - 49
18/01/2020 Final 8 Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Εκπ. Δούκα - Αρσάκεια 46 - 42
18/01/2020 Final 8 Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Νέα Γενιά Ζηρίδη - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 53 - 42
18/01/2020 Final 8 Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης CGS - Σχολή Μωραΐτη 58 - 69
19/01/2020 Final 4 Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης - Νέα Γενιά Ζηρίδη 51 - 34
19/01/2020 Final 4 Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Εκπ. Δούκα -Σχολή Μωραΐτη 51 - 53
19/01/2020 Μ. Τελικός Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Εκπ. Δούκα -Νέα Γενιά Ζηρίδη 71 - 46
19/01/2020 Τελικός Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης Λεόντειος Σχ. Ν.Σμύρνης - Σχολή Μωραΐτη 40 - 53

Ημ/νια Περιγραφή Χώρος Αγώνας Αποτ.  
19/01/2020 Ημιτελικός Α´ Εράσμειος Σχολή Pierce - Σχολή Μωραΐτη 31 - 51
19/01/2020 Ημιτελικός Β´ Εράσμειος Σχολή Εράσμειος Σχολή - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 42 - 36
19/01/2020 Μικρός Τελικός Εράσμειος Σχολή Pierce - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 32 - 45
19/01/2020 Τελικός Εράσμειος Σχολή Εράσμειος Σχολή - Σχολή Μωραΐτη 24 - 36