Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /storage/content/72/1008672/asis.edu.gr/public_html/assets/conect.php on line 2 .: Α.Σ.Ι.Σ. | Αθλητικές Συναντήσεις Ιδιωτικών Σχολείων :.

Α.Σ.Ι.Σ.: Αποτελέσματα σχ. χρονιάς: 2018-2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α.Σ.Ι.Σ. 2018/19
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Τελική Κατάταξη Γυμνασίου
1 Νέα Γενιά Ζηρίδη
2 Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο
3 CGS (Εκπ. Kωστέα-Γείτονα)
4 Εκπ. Γείτονα
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Εκπ. Γείτονα 12
Pierce 7 (12-5)
St. Catherine's 7 (11-6)
Σχολή Μωραΐτη 3
Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 12
Εκπ. Δούκα 9
Εκπ. Αναγέννηση 6
Εράσμειος Σχολή 3
Λεόντειος Σχ. Αθ. 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Νέα Γενιά Ζηρίδη 12
Γερμανική Σχολή Αθ 9
Ελληνογερμ. Αγωγή 4
Εκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 3
Αρσάκεια 1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Δ' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
CGS (Εκπ. Kωστέα-Γείτονα) 9
Εκπ. Νέα Παιδεία 6
Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 3
Τοσίτσεια 0
   
Ημ/νια Περιγραφή Χώρος Αγώνας Αποτ.  
26/01/2019 1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Τοσίτσεια - Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 2 - 3
26/01/2019 1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή (CGS) Κωστέα-Γείτονα -Εκπ. Νέα Παιδεία 3 - 0
26/01/2019 1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Νέα Γενιά Ζηρίδη - Γερμανική Σχολή Αθ 3 - 1
26/01/2019 1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Ελληνογερμ. Αγωγή - Αρσάκεια 1 - 1
27/01/2019 1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Εράσμειος Σχολή -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 0 - 7
27/01/2019 1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Εκπ. Γείτονα -Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης 2 - 0
02/02/2019 2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Νέα Γενιά Ζηρίδη - Αρσάκεια 6 - 2
02/02/2019 2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Γερμανική Σχολή Αθ - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 2 - 1
02/02/2019 2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή (CGS) Κωστέα-Γείτονα - Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 2 - 0
02/02/2019 3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Ελληνογερμ. Αγωγή -Γερμανική Σχολή Αθ 0 - 1
02/02/2019 2η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Εκπ. Aναγέννηση -Λεόντειο Σχ.Αθηνών 4 - 0
02/02/2019 2η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -Εκπ. Δούκα 2 - 0
02/02/2019 2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Pierce -Σχολή Μωραΐτη 5 - 1
02/02/2019 2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης - St. Catherine´s 2 - 5
03/02/2019 3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Νέα Γενιά Ζηρίδη - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 6 - 2
03/02/2019 3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Τοσίτσεια -Εκπ. Νέα Παιδεία 1 - 2
03/02/2019 3η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Pierce - St. Catherine´ 2 - 2
03/02/2019 3η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Λεόντειο Σχ. Αθηνών- Εκπ. Δούκα 0 - 5
03/02/2019 3η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Εράσμειος Σχολή -Εκπ. Aναγέννηση 0 - 5
03/02/2019 3η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Εκπ. Γείτονα - Σχολή Μωραΐτη 5 - 1
03/02/2019 4η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Γερμανική Σχολή Αθ - Αρσάκεια 3 - 0
09/02/2019 4η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Εκπ.Aναγέννηση 2 - 0
09/02/2019 4η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης - Σχολή Μωραΐτη 0 - 1
10/02/2019 4η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Ελληνογερμ. Αγωγή -Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 5 - 4
10/02/2019 4η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα - Εκπ. Νέα Παιδεία 0 - 2
10/02/2019 5η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Εράσμειος Σχολή -Εκπ. Δούκα 0 - 8
10/02/2019 5η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Λεόντειο Σχ. Αθηνών 3 - 1
16/02/2019 6η Αγωνιστική (Α Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου St. Catherine´s -Εκπ. Γείτονα 1 - 2
16/02/2019 6η Αγωνιστική (Α Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Pierce - Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης 3 - 0
17/02/2019 5η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Νέα Γενιά Ζηρίδη -Ελληνογερμ. Αγωγή 3 - 0
17/02/2019 5η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Τοσίτσεια -(CGS) Κωστέα-Γείτονα 3 - 4
17/02/2019 5η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) Γερμανική Σχολή Αρσάκεια -Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 0 - 3
17/02/2019 7η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Pierce - Εκπ. Γείτονα 1 - 2
17/02/2019 7η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Λεόντειο Σχ.Αθηνών - Εράσμειος Σχολή 1 - 2
17/02/2019 7η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου Σχολή Μωραΐτη - St. Catherine´s 0 - 3
02/03/2019 Προημιτελικοί Γερμανική Σχολή Νέα Γενιά Ζηρίδη -Εκπ. Δούκα 8 - 3
02/03/2019 Προημιτελικοί Γερμανική Σχολή Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Γερμανική Σχολή Αθ 4 - 0
02/03/2019 Προημιτελικοί Γερμανική Σχολή Εκπ. Γείτονα - Εκπ. Νέα Παιδεία 3 - 1
03/03/2019 Προημιτελικοί Γερμανική Σχολή (CGS) Κωστέα-Γείτονα - Pierce 1 - 0
30/03/2019 Ημιτελικοί Γερμανική Σχολή (CGS) Κωστέα-Γείτονα - Νέα Γενιά Ζηρίδη 0 - 6
30/03/2019 Ημιτελικοί Γερμανική Σχολή Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -(CGS) Κωστέα-Γείτονα 2 - 0
30/03/2019 Τελικός Γερμανική Σχολή Νέα Γενιά Ζηρίδη - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 5 - 0
30/09/2019 Μ. Τελικός Γερμανική Σχολή Εκπ. Γείτονα -(CGS) Κωστέα-Γείτονα 2 - 3

Ημ/νια Περιγραφή Χώρος Αγώνας Αποτ.