Ημ/νια |
Περιγραφή |
Χώρος |
Αγώνας |
Αποτ. |
|
26/01/2019 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Τοσίτσεια - Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα |
2 - 3
|
|
26/01/2019 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
(CGS) Κωστέα-Γείτονα -Εκπ. Νέα Παιδεία |
3 - 0
|
|
26/01/2019 |
1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Γερμανική Σχολή Αθ |
3 - 1
|
|
26/01/2019 |
1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Ελληνογερμ. Αγωγή - Αρσάκεια |
1 - 1
|
|
27/01/2019 |
1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Εράσμειος Σχολή -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
0 - 7
|
|
27/01/2019 |
1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Εκπ. Γείτονα -Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης |
2 - 0 |
|
02/02/2019 |
2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Αρσάκεια |
6 - 2
|
|
02/02/2019 |
2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Γερμανική Σχολή Αθ - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
2 - 1
|
|
02/02/2019 |
2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
(CGS) Κωστέα-Γείτονα - Εκπ. Γ. Μαλλιάρα |
2 - 0
|
|
02/02/2019 |
3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Ελληνογερμ. Αγωγή -Γερμανική Σχολή Αθ |
0 - 1
|
|
02/02/2019 |
2η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Εκπ. Aναγέννηση -Λεόντειο Σχ.Αθηνών |
4 - 0
|
|
02/02/2019 |
2η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -Εκπ. Δούκα |
2 - 0
|
|
02/02/2019 |
2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Pierce -Σχολή Μωραΐτη |
5 - 1
|
|
02/02/2019 |
2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης - St. Catherine´s |
2 - 5
|
|
03/02/2019 |
3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
6 - 2
|
|
03/02/2019 |
3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Τοσίτσεια -Εκπ. Νέα Παιδεία |
1 - 2
|
|
03/02/2019 |
3η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Pierce - St. Catherine´ |
2 - 2
|
|
03/02/2019 |
3η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Λεόντειο Σχ. Αθηνών- Εκπ. Δούκα |
0 - 5
|
|
03/02/2019 |
3η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Εράσμειος Σχολή -Εκπ. Aναγέννηση |
0 - 5
|
|
03/02/2019 |
3η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Εκπ. Γείτονα - Σχολή Μωραΐτη |
5 - 1 |
|
03/02/2019 |
4η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Γερμανική Σχολή Αθ - Αρσάκεια |
3 - 0
|
|
09/02/2019 |
4η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Εκπ.Aναγέννηση |
2 - 0
|
|
09/02/2019 |
4η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης - Σχολή Μωραΐτη |
0 - 1
|
|
10/02/2019 |
4η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Ελληνογερμ. Αγωγή -Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
5 - 4
|
|
10/02/2019 |
4η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα - Εκπ. Νέα Παιδεία |
0 - 2
|
|
10/02/2019 |
5η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Εράσμειος Σχολή -Εκπ. Δούκα |
0 - 8
|
|
10/02/2019 |
5η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Λεόντειο Σχ. Αθηνών |
3 - 1 |
|
16/02/2019 |
6η Αγωνιστική (Α Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
St. Catherine´s -Εκπ. Γείτονα |
1 - 2
|
|
16/02/2019 |
6η Αγωνιστική (Α Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Pierce - Λεόντειο Σχ. Ν.Σμύρνης |
3 - 0
|
|
17/02/2019 |
5η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Νέα Γενιά Ζηρίδη -Ελληνογερμ. Αγωγή |
3 - 0
|
|
17/02/2019 |
5η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Τοσίτσεια -(CGS) Κωστέα-Γείτονα |
3 - 4
|
|
17/02/2019 |
5η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γερμανική Σχολή |
Αρσάκεια -Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
0 - 3
|
|
17/02/2019 |
7η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Pierce - Εκπ. Γείτονα |
1 - 2
|
|
17/02/2019 |
7η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Λεόντειο Σχ.Αθηνών - Εράσμειος Σχολή |
1 - 2
|
|
17/02/2019 |
7η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Δημοτικό Γήπεδο Διονύσου |
Σχολή Μωραΐτη - St. Catherine´s |
0 - 3 |
|
02/03/2019 |
Προημιτελικοί |
Γερμανική Σχολή |
Νέα Γενιά Ζηρίδη -Εκπ. Δούκα |
8 - 3
|
|
02/03/2019 |
Προημιτελικοί |
Γερμανική Σχολή |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Γερμανική Σχολή Αθ |
4 - 0
|
|
02/03/2019 |
Προημιτελικοί |
Γερμανική Σχολή |
Εκπ. Γείτονα - Εκπ. Νέα Παιδεία |
3 - 1
|
|
03/03/2019 |
Προημιτελικοί |
Γερμανική Σχολή |
(CGS) Κωστέα-Γείτονα - Pierce |
1 - 0
|
|
30/03/2019 |
Ημιτελικοί |
Γερμανική Σχολή |
(CGS) Κωστέα-Γείτονα - Νέα Γενιά Ζηρίδη |
0 - 6
|
|
30/03/2019 |
Ημιτελικοί |
Γερμανική Σχολή |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -(CGS) Κωστέα-Γείτονα |
2 - 0
|
|
30/03/2019 |
Τελικός |
Γερμανική Σχολή |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
5 - 0 |
|
30/09/2019 |
Μ. Τελικός |
Γερμανική Σχολή |
Εκπ. Γείτονα -(CGS) Κωστέα-Γείτονα |
2 - 3
|
|