Α.Σ.Ι.Σ.: Αποτελέσματα σχ. χρονιάς: 2010-2011

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α.Σ.Ι.Σ. 2010/11
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΛΥΚΕΙΟ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΛΥΚΕΙΟΥ
1. Σχολή Μωραΐτη
2. Αμερικάνικο Κολλέγιο Ελλάδος
3. Εκπαιδευτήρια Δούκα
4. Ελληνογερμανική Αγωγή
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Β' Αρσάκειο Ψυχικού 6
Εράσμειος Ελληνογερμανική Σχ. 6
Εκπαιδευτήρια Γείτονα 3
Σύγχρ.Σχ. Αυγουλέα Λιναρδάτου 3
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Σχολή Μωραΐτη 9
Αμερικάνικο Κολλέγιο Ελλάδος 4
Νέα Εκπαιδευτήρια Μαλλιάρα 4
Νέα Γενιά Ζηρίδη 0
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 6
Α' Αρσάκειο Ψυχικού 6
Β' Τοσίτσειο Εκάλης 6
Εκπαιδευτήρια Νέα Παιδεία 0
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Εκπαιδευτήρια Δούκα 9
Ελληνογερμανική Αγωγή 4
Γερμανική Σχολή Αθηνών 4
Α' Τοσίτσειο Εκάλης 0
Ημ/νια Περιγραφή Χώρος Αγώνας Αποτ.  
23/10/2010 1η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Β´ Αρσάκειο - Εράσμειος Ελληνογερμανική Σχ. 2 - 3 Α´ όμιλος
23/10/2010 1η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Εκπ.Γείτονα - Σ.Σ.Αυγ.Λιναρδάτου 0 - 3 Α´ όμιλος
23/10/2010 1η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Εκπ. Ν.Παιδεία 6 - 0 Γ´ όμιλος
23/10/2010 1η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Α´ Αρσάκειο - Β´ Τοσίτσειο 1 - 7 Γ´ όμιλος
23/10/2010 1η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Εκπ.Δούκα - Ελληνογερμανική Αγ. 2 - 0 Δ´ όμιλος
23/10/2010 1η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Ν. Γ. Ζηρίδη - Νέα Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 1 - 5 Β´ όμιλος
23/10/2010 1η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Pierce - Σχολή Μωραΐτη 2 - 3 Β´ όμιλος
20/11/2010 2η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Εράσμειος Ελληνογερμανική Σχ.- Εκπ. Γείτονα 1 - 2 Α´ όμιλος
20/11/2010 2η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Εκπ.Δούκα - Α´ Τοσίτσειο 4 - 2 Δ´ όμιλος
20/11/2010 2η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Α´ Αρσάκειο - Εκπ. Ν.Παιδεία 4 - 1 Γ´ όμιλος
21/11/2010 2η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Ελληνογερμανική Αγ. -Γερμανική Σχολή 1 - 1 Δ´ όμιλος
21/11/2010 2η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Σχ.Μωραΐτη - Νέα Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 5 - 2 Β´ όμιλος
27/11/2010 3η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Εκπ.Γείτονα - Β´ Αρσάκειο 1 - 2 Α´ όμιλος
27/11/2010 3η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Β´ Τοσίτσειο - Εκπ. Ν.Παιδεία 3 - 1 Γ´ όμιλος
27/11/2010 3η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Ελληνογερμανική Αγ. - Α´ Τοσίτσειο 6 - 2 Δ´ όμιλος
27/11/2010 3η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Εράσμειος Ελληνογερμ. Σ.Σ.Αυγ.Λιναρδάτου 5 - 1 Α´ όμιλος
28/11/2010 3η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Εκπ.Δούκα - Γερμανική Σχολή 8 - 2 Δ´ όμιλος
28/11/2010 3η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Σχολή Μωραΐτη - Ν. Γ. Ζηρίδη 3 - 0 Β´ όμιλος
11/12/2010 εξ αναβολής 2η Αγων. Γερμανική Σχολή Β´ Αρσάκειο - Σ.Σ.Αυγ.Λιναρδάτουυ 4 - 3 Α´ όμιλος
11/12/2010 4η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Γερμανική Σχολή Αθηνών - Α´ Τοσίτσειο 3 - 0 Δ´ όμιλος
11/12/2010 4η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Ν. Γενιά Ζηρίδη - Pierce Ελλάδος 0 - 3 Β´ όμιλος
11/12/2010 4η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Α´ Αρσάκειο - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 - 2 Γ´ όμιλος
12/12/2010 4η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Β´ Τοσίτσειο 3 - 0 Γ´ όμιλος
12/12/2010 4η Αγωνιστική Γερμανική Σχολή Pierce Ελλάδος - Νέα Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 2 - 2 Β´ όμιλος
15/01/2011 Προημιτελική φάση Γερμανική Σχολή Εράσμειος Ελληνογερμ. Σχ.- Ελληνογερμανική Αγ. 1 - 3
15/01/2011 Προημιτελική φάση Γερμανική Σχολή Β´ Αρσάκειο - Εκπ.Δούκα 1 - 3
15/01/2011 Προημιτελική φάση Γερμανική Σχολή Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Σχολή Μωραΐτη 1 - 2
15/01/2011 Προημιτελική φάση Γερμανική Σχολή Β΄ Τοσίτσειο - Pierce Ελλάδος 1 - 3
16/01/2011 Ημιτελική φάση Γερμανική Σχολή Σχολή Μωραΐτη - Ελληνογερμανική Αγ. 6 - 3
16/01/2011 Ημιτελική φάση Γερμανική Σχολή Pierce Ελλάδος - Εκπ. Δούκα 3 - 3 (4-1 π.)
23/01/2011 Μ. Τελικός Γερμανική Σχολή Εκπ. Δούκα - Ελληνογερμανική Αγ. 3 - 0
23/01/2011 Τελικός Γερμανική Σχολή Σχολή Μωραΐτη - Pierce Ελλάδος 3 - 0

Ημ/νια Περιγραφή Χώρος Αγώνας Αποτ.