Ημ/νια |
Περιγραφή |
Χώρος |
Αγώνας |
Αποτ. |
|
18/01/2020 |
1η Αγωνιστική (A Όμιλος) |
Εκπ. "Ο Πλάτων" |
Εκπ. "Ο Πλάτων" -Τοσίτσεια |
48 - 46
|
|
18/01/2020 |
1η Αγωνιστική (A Όμιλος) |
Εκπ. "Ο Πλάτων" |
Pierce -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
47 - 38
|
|
18/01/2020 |
1η Αγωνιστική (A Όμιλος) |
Εκπ. "Ο Πλάτων" |
Pierce -Εκπ. Αναγέννηση |
20 - 0
|
|
18/01/2020 |
1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Εκπ. "Ο Πλάτων" |
Τοσίτσεια - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
37 - 51
|
|
19/01/2020 |
1η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" - Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα |
16 - 51
|
|
19/01/2020 |
1η Αγωνιστική (Β Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
Εκπ. Νέα Παιδεία - Γερμανική Σχολή Αθ |
60 - 57
|
|
19/01/2020 |
1η Αγωνιστική (Β Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
Γερμανική Σχολή Αθ - Εκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
41 - 35
|
|
19/01/2020 |
1η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
Λεόντειο Σχ. Αθηνών - Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα |
49 - 57
|
|
19/01/2020 |
1η Αγωνιστική (Β Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
Εκπ. Νέα Παιδεία - Εκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
24 - 52 |
|
25/01/2020 |
2η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
Νέα Γενιά Ζηρίδη -Ν.Εκπ.Γ.Μαλλιάρα |
54 - 40
|
|
25/01/2020 |
2η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
Λεόντειο Σχ. Αθηνών -Σχολή Μωραΐτη |
49 - 66
|
|
25/01/2020 |
2η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
Νέα Γενιά Ζηρίδη -Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" |
60 - 38
|
|
25/01/2020 |
2η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
Σχολή Μωραΐτη -Ν.Εκπ.Γ.Μαλλιάρα |
60 - 58
|
|
25/01/2020 |
2η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
Ε.Ο. "Θεμιστοκλής"-Λεόντειο Σχ. Αθηνών |
37 - 54
|
|
25/01/2020 |
1η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
St. Catherine´s -Ιόνιος Σχολή |
22 - 54
|
|
25/01/2020 |
1η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
Εκπ. Δούκα - Ελληνογερμ. Αγωγή |
42 - 59
|
|
25/01/2020 |
1η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
Ιόνιος Σχολή -Αρσάκεια |
58 - 34
|
|
25/01/2020 |
1η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
Εκπ. Δούκα - St. Catherine´s |
64 - 40
|
|
25/01/2020 |
1η Αγωνιστική (Δ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
Εράσμειος Σχολή - Ελληνογερμ. Αγωγή |
45 - 49
|
|
26/01/2020 |
2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
Αρσάκεια - St. Catherine´s |
43 - 19
|
|
26/01/2020 |
2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
Εκπ. Δούκα - Εράσμειος Σχολή |
56 - 58
|
|
26/01/2020 |
2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
Ιόνιος Σχολή - Ελληνογερμ. Αγωγή |
49 - 43
|
|
26/01/2020 |
2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
Αρσάκεια - Εράσμειος Σχολή |
38 - 55
|
|
26/01/2020 |
2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
St. Catherine´s - Ελληνογερμ. Αγωγή |
32 - 58
|
|
26/01/2020 |
3η Αγωνιστική (Γ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
Νέα Γενιά Ζηρίδη -Λεόντειο Σχ. Αθηνών |
58 - 37
|
|
26/01/2020 |
3η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
CGS (Εκπ. Kωστέα-Γείτονα)- Εκπ.Αυγ.Λιναρδάτου |
45 - 41
|
|
26/01/2020 |
3η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνη -Γερμανική Σχολή Αθ. |
65 - 23
|
|
26/01/2020 |
3η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας (οδ.Σιπύλου 16) |
CGS (Εκπ. Kωστέα-Γείτονα)- Εκπ. Νέα Παιδεία |
50 - 36 |
|
01/02/2020 |
2η Αγωνιστική (A Όμιλος) |
Εκπ. "Ο Πλάτων" |
Τοσίτσεια -Εκπ. Αναγέννηση |
33 - 46
|
|
01/02/2020 |
2η Αγωνιστική (A Όμιλος) |
Εκπ. "Ο Πλάτων" |
Εκπ. "Ο Πλάτων" -Pierce |
25 - 74
|
|
01/02/2020 |
2η Αγωνιστική (A Όμιλος) |
Εκπ. "Ο Πλάτων" |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -Εκπ. Αναγέννηση |
43 - 32
|
|
01/02/2020 |
2η Αγωνιστική (A Όμιλος) |
Εκπ. "Ο Πλάτων" |
Pierce -Τοσίτσεια |
69 - 21
|
|
01/02/2020 |
2η Αγωνιστική (A Όμιλος) |
Εκπ. "Ο Πλάτων" |
Εκπ. "Ο Πλάτων" -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
40 - 58
|
|
01/02/2020 |
3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
Εράσμειος Σχολή -St. Catherine´s |
20 - 0α.α.
|
|
01/02/2020 |
3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
Αρσάκεια - Εκπ. Δούκα |
30 - 45
|
|
01/02/2020 |
3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
Εράσμειος Σχολή - Ιόνιος Σχολή |
69 - 66
|
|
01/02/2020 |
3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
Ελληνογερμ. Αγωγή- Αρσάκεια |
55 - 36
|
|
01/02/2020 |
3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Ιόνιος Σχολή |
Ιόνιος Σχολή- Εκπ. Δούκα |
61 - 46
|
|
02/02/2020 |
4η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας |
Νέα Γενιά Ζηρίδη -Σχολή Μωραΐτη |
89 - 66
|
|
02/02/2020 |
4η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας |
CGS (Εκπ. Kωστέα-Γείτονα)-Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνη |
37 - 67
|
|
02/02/2020 |
4η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας |
Ε.Ο. "Θεμιστοκλής"-Σχολή Μωραΐτη |
0-20 α.α
|
|
02/02/2020 |
4η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας |
CGS -Γερμανική Σχολή Αθ |
20-0 α.α
|
|
02/02/2020 |
4η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Εκπ.Ν.Παιδεία- Κλ.Γυμν.Νίκης 2ου Λυκ.Αγ.Βαρβάρας |
Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης- Εκπ. Νέα Παιδεία |
50 - 34 |
|
22/02/2020 |
Final 8 |
Ιόνιος Σχολή |
Νέα Γενιά Ζηρίδη - CGS |
67 - 28
|
|
22/02/2020 |
Final 8 |
Ιόνιος Σχολή |
Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης- Σχολή Μωραΐτη |
65 - 54
|
|
22/02/2020 |
Final 8 |
Ιόνιος Σχολή |
Pierce - Εράσμειος Σχολή |
48 - 26
|
|
22/02/2020 |
Final 8 |
Ιόνιος Σχολή |
Ιόνιος Σχολή - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
30 - 60
|
|
23/02/2020 |
Ημιτελικός |
Εκπ. "Ο Πλάτων" |
Νέα Γενιά Ζηρίδη -Pierce |
41 - 47
|
|
23/02/2020 |
Ημιτελικός |
Εκπ. "Ο Πλάτων" |
Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης- Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
58 - 37
|
|
23/02/2020 |
Μ. Τελικός |
Εκπ. "Ο Πλάτων" |
Νέα Γενιά Ζηρίδη -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο |
41 - 43
|
|
23/02/2020 |
Τελικός |
Εκπ. "Ο Πλάτων" |
Pierce - Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης |
45 - 25 |
|