Α.Σ.Ι.Σ.: Αρχείο Αποτελεσμάτων σχολ. χρονιάς: 2016-2017

Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση
02/04/2017 25μ Ελεύθερο ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 1 00:14.74
02/04/2017 25μ Ελεύθερο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 2 00:15.35
02/04/2017 25μ Ελεύθερο ΜΗΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3 00:16.95
02/04/2017 25μ Ελεύθερο ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 4 00:17.37
02/04/2017 25μ Ελεύθερο ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 5 00:17.54
02/04/2017 25μ Ελεύθερο ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 6 00:17.65
02/04/2017 25μ Ελεύθερο ΚΑΒΟΥΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 7 00:18.08
02/04/2017 25μ Ελεύθερο ΛΑΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 8 00:23.13
02/04/2017 25μ Πρόσθιο ΣΤΑΜΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 1 00:20.91
02/04/2017 25μ Πρόσθιο ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ.ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 2 00:21.11
02/04/2017 25μ Πρόσθιο ΑΛΕΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3 00:21.21
02/04/2017 25μ Πρόσθιο ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ 4 00:22.04
02/04/2017 25μ Πρόσθιο ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 5 00:22.40
02/04/2017 25μ Πρόσθιο ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 6 00:22.84
02/04/2017 25μ Πρόσθιο ΑΡΜΑΜΕΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΑ 7 00:22.90
02/04/2017 25μ Πρόσθιο ΠΡΙΦΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 8 00:22.93
02/04/2017 25μ Ύπτιο ΟΝΟΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 1 00:17.94
02/04/2017 25μ Ύπτιο ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 2 00:19.85
02/04/2017 25μ Ύπτιο ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΗΛΙΑΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3 00:20.24
02/04/2017 25μ Ύπτιο ΝΤΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΑΓΩΓΗ 4 00:20.41
02/04/2017 25μ Ύπτιο ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 5 00:21.46
02/04/2017 25μ Ύπτιο ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 6 00:21.51
02/04/2017 25μ Ύπτιο ΣΤΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 7 00:21.70
02/04/2017 25μ Ύπτιο ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΑΓΩΓΗ 8 00:22.46
02/04/2017 25μ Πεταλούδα ΡΑΠΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 1 00:17.21
02/04/2017 25μ Πεταλούδα ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΚΠ.ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 2 00:17.25
02/04/2017 25μ Πεταλούδα ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΙΜΩΝ ΕΚΠ. ΔΟΥΚΑ 3 00:17.31
02/04/2017 25μ Πεταλούδα ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 4 00:17.72
02/04/2017 25μ Πεταλούδα ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 5 00:18.65
02/04/2017 25μ Πεταλούδα ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 6 00:20.09
02/04/2017 25μ Πεταλούδα ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΑΓΩΓΗ 7 00:20.56
02/04/2017 25μ Πεταλούδα ΛΟΥΜΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΑ 8 00:20.64
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 1 00:31.61
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΤΖΟΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΑΓΩΓΗ 2 00:31.80
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΔΟΥΜΑΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3 00:33,22
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 4 00:33,72
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 5 00:35,53
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 6 00:36,06
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΚΠ. "Ο ΠΛΑΤΩΝ" 7 00:36,36
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΣΑΡΣΕΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 8 00:36,67
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΑΓΩΓΗ 9 00:36,76
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΦΛΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 10 00:37,12
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΞΗΡΟΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 11 00:37,47
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 12 00:38,38
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 13 00:39,09
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 14 00:40,09
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΠΡΙΟΝΙΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΑΓΩΓΗ 15 00:40,97
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΟΝΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 16 00:41,07
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ ΕΚΠ. ΔΟΥΚΑ 17 00:41,14
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΤΖΙΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 18 00:41,22
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΣΠΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 19 00:41,74
02/04/2017 50μ Ελεύθερο ΚΩΝΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΚΠ. "Ο ΠΛΑΤΩΝ" 20 00:42,83
02/04/2017 50μ Πρόσθιο ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 1 00:44,46
02/04/2017 50μ Πρόσθιο ΤΖΕΒΕΛΕΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 2 00:45,92
02/04/2017 50μ Πρόσθιο ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΑΓΩΓΗ 3 00:48,38
02/04/2017 50μ Πρόσθιο ΑΒΡΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 4 00:48,48
02/04/2017 50μ Πρόσθιο ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 5 00:48,53
02/04/2017 50μ Πρόσθιο ΑΤΖΟΥΛΗΣ ΙΑΝ ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 6 00:51,61
02/04/2017 50μ Πρόσθιο ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΑΓΩΓΗ 7 00:51,82
02/04/2017 50μ Πρόσθιο ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 8 00:53,10
02/04/2017 50μ Πρόσθιο ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΡΙΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 1 00:53,66
02/04/2017 50μ Πρόσθιο ΓΚΙΝΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΑΓΩΓΗ 2 00:54,61
02/04/2017 50μ Πρόσθιο ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3 00:56,87
02/04/2017 50μ Πρόσθιο ΜΑΡΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 4 00:57,17
02/04/2017 50μ Πρόσθιο ΓΙΑΝΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 5 01:00,51
02/04/2017 50μ Ύπτιο ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 1 00:38,18
02/04/2017 50μ Ύπτιο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 2 00:40,30
02/04/2017 50μ Ύπτιο ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 3 00:41,35
02/04/2017 50μ Ύπτιο ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 4 00:42,57
02/04/2017 50μ Ύπτιο ΚΛΕΤΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΑΓΩΓΗ 5 00:50,91
02/04/2017 50μ Ύπτιο ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 6 00:52,09
02/04/2017 100μ Μικτή Ατομική ΠΑΝΤΖΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΤΟΣΙΤΣΕΙΑ 1 00:21.88
02/04/2017 100μ Μικτή Ατομική ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 2 00:25.49
02/04/2017 100μ Μικτή Ατομική ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.ΕΚΠ. Γ. ΜΑΛΛΙΑΡΑ 3 00:26.88
02/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 1 01:04,19
02/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 2 01:05,46
02/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 3 01:07,58
02/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΑΓΩΓΗ 4 01:12,53
02/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 5 01:13,44
02/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 6 01:18,10
02/04/2017 4x 25μ Μικτή Ομαδική Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 1 01:12.53
02/04/2017 4x 25μ Μικτή Ομαδική ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 2 01:16.67
02/04/2017 4x 25μ Μικτή Ομαδική ΤΟΣΙΤΣΕΙΑ 3 01:19.02
02/04/2017 4x 25μ Μικτή Ομαδική ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 4 01:21.02
02/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο μαθητών -τριων ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ 1 01:03.54
02/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο μαθητών -τριων ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜ. ΑΓΩΓΗ 2 01:05.05
02/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο μαθητών -τριων Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3 01:06.87
02/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο μαθητών -τριων ΕΚΠ. ΔΟΥΚΑ 4 01:07.73
02/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο μαθητών -τριων ΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 5 01:08.98
02/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο μαθητών -τριων ΕΚΠ.ΑΥΓ.ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 6 01:09.25
02/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο μαθητών -τριων ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΖΗΡΙΔΗ 7 01:09.58
03/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο μαθητών -τριων ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 8 01:11.02
04/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο μαθητών -τριων ΛΕΟΝΤΕΙΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 9 01:11.80
05/04/2017 4x 25μ Ελεύθερο μαθητών -τριων ΤΟΣΙΤΣΕΙΑ 10 01:12.83