Α.Σ.Ι.Σ.: Αρχείο Αποτελεσμάτων σχολ. χρονιάς: 2016-2017

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α.Σ.Ι.Σ. 2016/17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ | ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΓΕΝΙΚΗ ΜΑΘΗΤΕΣ - ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
1. Pierce 207,5
2. Νέα Γενιά Ζηρίδη 128
3. Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 105
4. Τοσίτσεια 71
5. Κωστέα-Γείτονα 66
6. Εκπ. Δούκα 31,5
7. Λεόντειο Πατησίων 26
8. Εράσμειος Σχολή 21
9. Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 21
10. Ιόνιος Σχολή 16
11. Σχολή Μωραΐτη 15
12. Λεόντειο Ν.Σμύρνης 13
13. Αρσάκεια 10
14. Σ.Σ.Αυγ.Λιναρδάτου 5
15. St. Catherine's 2
16. Ελληνογερμ. Αγωγή 0
17. Εκπ Αναγέννηση 0
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΣΑΡΑΣΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Pierce College 1 00:29.38
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΠΟΥΠΟΥΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 2 00:29.44
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:30.03
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΜΠΟΧΛΟΓΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 00:30.40
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΠΟΛΕΜΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Pierce College 5 00:30.50
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΛΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Νέα Εκπ. Γ.Μαλλιάρα 6 00:30.69
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ Pierce College 7 00:31.91
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΡΙΠΑΡΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 8 00:31.96
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΟΡΟΠΟΥΛΗ ΦΩΤΟΥΛΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 9 00:32.57
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΜΥΛΩΝΑ ΕΥΑ Εκπαιδευτήρια Δούκα 10 00:33.03
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΒΑΡΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ Εκπ. Αυγουλέα-Λιναρδάτου 11 00:33.10
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΣΙΟΥΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Λεόντειο Λύκειο Ν. Σμύρνης 12 00:33.17
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 13 00:33.41
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 14 00:33.85
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΙΑ Εράσμειος Ελληνογ. Σχ. 15 00:33.91
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΘΥΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΒΗΘΛΕΕΜ Νέα Εκπ. Γ.Μαλλιάρα 16 00:33.98
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΑΡΑΜΠΙΝΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ Αρσάκεια 17 00:34.15
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΞΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 18 00:34.31
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 19 00:34.45
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΟΚΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ιόνιος Σχολή 20 00:34.59
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ Σχολή Μωραΐτη 21 00:34.97
17/12/2016 50μ Ελεύθερο EMILY MAKER St. Catherine 22 00:35.31
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΟΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Ελληνογερμανική Αγωγή 23 00:36.06
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΣΙΒΙΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 24 00:36.38
17/12/2016 50μ Ελεύθερο MARA DE MEIS St. Catherine 25 00:36.40
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΑΠΑΜΑΤΖΙΑΝ ΑΝΤΩΝΙΝΑ Εκπαιδευτήρια Δούκα 26 00:36.45
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗ ΜΕΛΙΝΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 27 00:36.53
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΔΑΜΗ ΛΥΔΙΑ Εκπαιδευτήρια Δούκα 28 00:37.13
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Εκπ. Αυγουλέα-Λιναρδάτου 28 00:37.13
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΑΠΟΥΡΑΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ Τοσίτσεια 30 00:37.84
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΖΑΜΑΦΤΑ ΕΙΡΗΝΗ Ελληνογερμανική Αγωγή 31 00:37.94
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΒΟΡΤΣΕΛΑ ΛΥΔΙΑ Εκπαιδευτική Αναγέννηση 32 00:38.00
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Εράσμειος Ελληνογ. Σχ. 33 00:38.10
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΑΞΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Τοσίτσεια 34 00:38.34
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΙΚΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Τοσίτσεια 35 00:38.59
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΑΡΟΤΣΙΕΡΗ ΣΕΜΕΛΗ Εράσμειος Ελληνογ. Σχ. 36 00:44.89
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΚΑΡΥΚΑ ΜΑΡΙΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 1 00:31.57
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Pierce College 2 00:31.81
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Pierce College 3 00:34.22
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΣΑΡΡΑ ΑΘΗΝΑ Σχολή Μωραΐτη 4 00:35.32
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΓΚΑΤΣΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 5 00:35.51
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 6 00:36.03
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΚΩΝΣΤΙΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 7 00:36.15
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΠΑΠΑΝΔΡΕΑ ΕΦΗ Pierce College 8 00:36.34
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 9 00:36.40
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΚΟΚΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ιόνιος Σχολή 10 00:37.63
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΓΙΟΚΑΡΗ ΔΑΝΑΗ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 11 00:38.03
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Τοσίτσεια 12 00:38.84
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ Εκπαιδευτική Αναγέννηση 13 00:39.67
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 14 00:40.30
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΑΤΖΟΥΛΗ ΜΕΛΙΣΣΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 15 00:40.35
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΤΣΕΒΗ ΛΗΔΑ Εράσμειος Ελληνογ. Σχ. 16 00:42.87
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 17 00:42.90
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΑΞΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Τοσίτσεια 18 00:43.72
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Τοσίτσεια 19 00:45.00
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΚΟΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Ελληνογερμανική Αγωγή 20 00:46.57
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Εκπ. Αυγουλέα-Λιναρδάτου 21 00:48.93
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Εράσμειος Ελληνογ. Σχ. 22 00:51.14
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΠΕΤΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 23 00:54.75
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - ΑΚΥΡΟ
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΒΟΡΤΣΕΛΑ ΛΥΔΙΑ Εκπαιδευτική Αναγέννηση - 00:00.00
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΣΙΓΑΝΟΥ ΖΩΗ Pierce College 1 00:37.23
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΜΑΤΣΩΤΑ ΜΑΡΙΑ- ΕΛΕΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 2 00:37.65
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:38.50
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΜΑΤΣΙΩΤΑ ΑΝΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 00:39.34
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΜΑΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Pierce College 5 00:39.53
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ Εκπαιδευτήρια Δούκα 5 00:39.53
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΦΟΥΚΑ ΕΛΕΝΑ Pierce College 7 00:40.81
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΚΟΥΣΟΥΡΗ ΝΑΥΣΙΚΑ Λεόντειο Λύκειο Ν. Σμύρνης 8 00:41.10
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΕΝΗ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 9 00:41.20
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΚΑΠΩΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 10 00:41.60
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 11 00:41.93
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 12 00:43.09
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΝΑΣΤΟΥΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 13 00:43.81
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Εκπαιδευτική Αναγέννηση 14 00:45.94
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΞΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Εκπαιδευτική Αναγέννηση 15 00:46.79
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Νέα Εκπ. Γ.Μαλλιάρα 16 00:47.87
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΞΕΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Ελληνογερμανική Αγωγή 17 00:48.97
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΤΥΠΑ ΔΑΦΝΗ Εράσμειος Ελληνογ. Σχ. 18 00:53.69
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΟΙΒΗ Τοσίτσεια 19 00:55.28
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Τοσίτσεια 20 01:06.99
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ANNA BOUGOS St. Catherine - 00:00.00
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΚΙΚΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Τοσίτσεια - 00:00.00
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Λεόντειο Λύκειο Ν. Σμύρνης - ΑΚΥΡΟ
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΔΑΜΑΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Εκπαιδευτήρια Δούκα 1 00:29.59
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑ Pierce College 2 00:30.38
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΚΑΡΥΚΑ ΜΑΡΙΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 3 00:31.06
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΜΠΟΧΛΟΓΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 00:32.28
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΣΙΓΑΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Νέα Εκπ. Γ.Μαλλιάρα 5 00:33.53
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΛΕΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 6 00:33.81
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΠΟΛΕΜΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Pierce College 7 00:34.13
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΓΙΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 8 00:34.50
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ Pierce College 9 00:35.59
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 10 00:37.03
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Τοσίτσεια 11 00:37.35
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 12 00:39.12
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΚΑΡΑΜΠΙΝΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ Αρσάκεια 13 00:40.78
17/12/2016 50μ Πεταλούδα MARA DE MEIS St. Catherine 14 00:42.97
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΣΙΒΙΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 15 00:42.98
17/12/2016 50μ Πεταλούδα EMILY MAKER St. Catherine 16 00:46.76
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΠΕΤΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 17 00:51.99
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΛΥΚΟΒΑΡΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - 00:00.00
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΔΑΜΑΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Εκπαιδευτήρια Δούκα 1 02:30.94
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Pierce College 2 02:32.65
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΣΙΓΑΝΟΥ ΖΩΗ Pierce College 3 02:39.03
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΛΕΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 4 02:44.75
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΣΑΡΡΑ ΑΘΗΝΑ Σχολή Μωραΐτη 5 02:49.18
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 6 02:49.75
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΜΑΤΣΩΤΑ ΜΑΡΙΑ- ΕΛΕΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 7 02:51.20
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Pierce College 8 02:53.06
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΕΝΗ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 9 03:01.69
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΓΙΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 10 03:02.44
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 11 03:05.06
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗ ΜΕΛΙΝΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 12 03:11.85
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΚΑΠΩΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη - 00:00.00
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΛΥΚΟΒΑΡΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - 00:00.00
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑ Pierce College 1 02:12.10
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΣΑΡΑΣΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Pierce College 2 02:21.23
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΠΟΥΠΟΥΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 3 02:24.19
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΒΑΡΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ Εκπ. Αυγουλέα-Λιναρδάτου 4 02:28.91
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΚΡΙΠΑΡΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 5 02:29.35
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 6 02:30.45
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΜΑΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Pierce College 7 02:34.72
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΚΩΝΣΤΙΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 8 02:36.48
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 9 02:38.44
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 10 02:39.00
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΛΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Εκπαιδευτήρια Δούκα 11 02:41.41
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΞΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 12 02:44.63
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗ ΜΑΡΙΑ - ΛΙΟΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 13 02:46.25
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 14 02:48.31
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 15 02:56.47
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΑΤΖΟΥΛΗ ΜΕΛΙΣΣΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 16 03:02.22
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΣΑΡΑΣΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, ΠΟΛΕΜΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑ Pierce College 1 01:58.54
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΚΡΙΠΑΡΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΛΕΝΗ, ΠΟΥΠΟΥΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ, ΚΑΡΥΚΑ ΜΑΡΙΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 2 02:02.00
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ, ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΟΧΛΟΓΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 02:03.10
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΘΥΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΒΗΘΛΕΕΜ, ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ, ΛΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΣΙΓΑΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Νέα Εκπ. Γ.Μαλλιάρα 4 02:09.53
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΓΙΟΚΑΡΗ ΔΑΝΑΗ, ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 5 02:14.50
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΚΩΝΣΤΙΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, ΞΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 6 02:18.80
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΑΞΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΑΠΟΥΡΑΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ, ΚΙΚΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Τοσίτσεια 7 02:35.16
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΙΑ, ΚΑΡΟΤΣΙΕΡΗ ΣΕΜΕΛΗ, ΤΣΕΒΗ ΛΗΔΑ, ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Εράσμειος Ελληνογ. Σχ. 8 02:44.53
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑ, ΣΑΡΑΣΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, ΣΙΓΑΝΟΥ ΖΩΗ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Pierce College 1 02:11.03
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΠΟΥΠΟΥΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ, ΜΑΤΣΩΤΑ ΜΑΡΙΑ- ΕΛΕΝΗ, ΚΡΙΠΑΡΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, ΚΑΡΥΚΑ ΜΑΡΙΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 2 02:16.97
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΟΧΛΟΓΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΓΚΑΤΣΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ, ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 02:17.40
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ, ΔΑΜΑΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΛΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΜΥΛΩΝΑ ΕΥΑ Εκπαιδευτήρια Δούκα 4 02:21.91
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΑΤΖΟΥΛΗ ΜΕΛΙΣΣΑ, ΝΑΣΤΟΥΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 5 02:37.00
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, ΚΩΝΣΤΙΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΞΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 6 02:39.63
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΑΞΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ, ΚΙΚΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Τοσίτσεια 7 02:55.82
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ, ΤΣΕΒΗ ΛΗΔΑ, ΤΥΠΑ ΔΑΦΝΗ, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΙΑ Εράσμειος Ελληνογ. Σχ. 8 03:10.48