Α.Σ.Ι.Σ.: Αρχείο Αποτελεσμάτων σχολ. χρονιάς: 2016-2017

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α.Σ.Ι.Σ. 2016/17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ | ΛΥΚΕΙΟ
ΓΕΝΙΚΗ ΜΑΘΗΤΕΣ - ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΛΥΚΕΙΟΥ
1. Pierce 187
2. Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 184
3. Τοσίτσεια 88
4. Εκπ. Γείτονα 35
5. Νέα Γενιά Ζηρίδη 29
6. Κωστέα-Γείτονα 29
7. Λεόντειο Ν.Σμύρνης 19
8. Ελληνογερμ. Αγωγή 19
9. Σ.Σ.Αυγ.Λιναρδάτου 18
10. Σχολή Μωραΐτη 9
11. Αρσάκεια 5
12. Εκπ. Δούκα 0
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΠΕΠΠΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Pierce College 1 00:28.78
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΣΠΕΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΛΟΥΙΖΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 00:29.41
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΟΝΤΟΝΗ ΙΟΥΛΙΑ-ΑΝΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:29.58
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Εκπαιδευτήρια Γείτονα 4 00:29.79
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΚΑΛΥΨΩ Pierce College 5 00:30.15
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Εκπ. Αυγουλέα-Λιναρδάτου 6 00:30.81
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ Εκπαιδευτήρια Γείτονα 7 00:30.87
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Αρσάκεια 8 ΑΚΥΡΟ
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΠΕΠΠΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Pierce College 1 00:32.87
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΚΑΛΥΨΩ Pierce College 2 00:34.97
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΑΤΖΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:35.43
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΣΤΑΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Pierce College 4 00:36.80
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΦΥΡΟΓΕΝΗ ΚΑΛΥΨΩ Λεόντειο Λύκειο Ν. Σμύρνης 5 00:39.44
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΚΟΝΤΗ ΕΛΕΝΗ Ελληνογερμανική Αγωγή 6 00:40.40
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ Τοσίτσεια 1 00:34.09
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΦΙΛΙΠΠΑ Pierce College 2 00:35.75
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Pierce College 3 00:38.72
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΑΤΖΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 00:40.92
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΚΟΝΤΟΝΗ ΙΟΥΛΙΑ-ΑΝΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 5 00:41.40
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΚΟΥΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ Ελληνογερμανική Αγωγή 6 00:45.85
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΝΟΗΤΑΚΗ ΕΛΛΗ Λεόντειο Λύκειο Ν. Σμύρνης 7 00:58.77
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΩΡΑ Τοσίτσεια 8 00:00.00
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΞΑΝΘΗ Pierce College 1 00:29.92
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 00:31.18
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Εκπ. Αυγουλέα-Λιναρδάτου 3 00:32.25
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ Τοσίτσεια 4 00:32.34
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ Τοσίτσεια 5 00:32.64
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΚΑΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ - ΚΡΙΝΙΩ Τοσίτσεια 6 00:32.79
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΣΠΕΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΛΟΥΙΖΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 7 00:34.88
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΦΡΟΥΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Εκπαιδευτήρια Γείτονα 8 00:37.11
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΔΑΜΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΚΕΛΑ Εκπαιδευτήρια Δούκα 9 00:00.00
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΜΑΡΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 9 00:00.00
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 1 02:26.72
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΦΙΛΙΠΠΑ Pierce College 2 02:32.88
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΖΩΗ Pierce College 3 02:33.70
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 02:36.45
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ Τοσίτσεια 5 02:42.54
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΚΑΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ - ΚΡΙΝΙΩ Τοσίτσεια 6 02:54.41
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΔΑΜΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΚΕΛΑ Εκπαιδευτήρια Δούκα 7 00:00.00
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Αρσάκεια 7 00:00.00
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΞΑΝΘΗ Pierce College 1 02:12.91
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 2 02:15.95
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΖΩΗ Pierce College 3 02:16.88
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Εκπαιδευτήρια Γείτονα 4 02:17.38
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΜΑΡΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 5 00:00.00
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΦΙΛΙΠΠΑ, ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΖΩΗ, ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΞΑΝΘΗ, ΠΕΠΠΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Pierce College 1 01:54.88
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΑΤΖΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΚΟΝΤΟΝΗ ΙΟΥΛΙΑ-ΑΝΝΑ, ΣΠΕΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΛΟΥΙΖΑ, ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 01:58.91
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΦΡΟΥΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Εκπαιδευτήρια Γείτονα 3 02:06.16
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ, ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΩΡΑ, ΚΑΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ - ΚΡΙΝΙΩ, ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ Τοσίτσεια 4 02:06.69
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΦΙΛΙΠΠΑ, ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΖΩΗ, ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΞΑΝΘΗ, ΠΕΠΠΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Pierce College 1 02:10.97
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΑΤΖΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΚΟΝΤΟΝΗ ΙΟΥΛΙΑ-ΑΝΝΑ, ΣΠΕΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΛΟΥΙΖΑ, ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 02:17.53
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ, ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΩΡΑ, ΚΑΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ - ΚΡΙΝΙΩ, ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ Τοσίτσεια 3 02:20.97
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΦΡΟΥΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Εκπαιδευτήρια Γείτονα 4 02:28.94