Α.Σ.Ι.Σ.: Αρχείο Αποτελεσμάτων σχολ. χρονιάς: 2016-2017

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α.Σ.Ι.Σ. 2016/17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ | ΛΥΚΕΙΟ
ΓΕΝΙΚΗ ΜΑΘΗΤΕΣ - ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΛΥΚΕΙΟΥ
1. Pierce 187
2. Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 184
3. Τοσίτσεια 88
4. Εκπ. Γείτονα 35
5. Νέα Γενιά Ζηρίδη 29
6. Κωστέα-Γείτονα 29
7. Λεόντειο Ν.Σμύρνης 19
8. Ελληνογερμ. Αγωγή 19
9. Σ.Σ.Αυγ.Λιναρδάτου 18
10. Σχολή Μωραΐτη 9
11. Αρσάκεια 5
12. Εκπ. Δούκα 0
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:24.37
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 2 00:24.79
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Pierce College 3 00:25.23
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Τοσίτσεια 4 00:26.29
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΛΑΝΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 5 00:26.41
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΧΙΩΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 6 00:26.60
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΕΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ελληνογερμανική Αγωγή 7 00:26.94
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΠΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ελληνογερμανική Αγωγή 8 00:26.96
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σχολή Μωραΐτη 9 00:27.18
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αρσάκεια 10 00:27.38
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Ελληνογερμανική Αγωγή 11 00:27.79
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 12 00:29.94
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΓΙΑΝΝΑΤΣΗΣ Pierce College 13 00:30.97
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΛΟΥΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 14 00:31.01
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Λεόντειο Λύκειο Ν. Σμύρνης 15 00:31.72
17/12/2016 50μ Ελεύθερο ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Λεόντειο Λύκειο Ν. Σμύρνης 16 00:39.61
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΡΙΣ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 1 00:28.50
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 00:29.98
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 3 00:30.12
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αρσάκεια 4 00:31.26
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΝΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 5 00:33.06
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤ. Pierce College 6 00:33.17
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΔΗΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 7 00:33.67
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΧΑΝΔΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Ελληνογερμανική Αγωγή 8 00:35.13
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Τοσίτσεια 9 00:40.33
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Εκπαιδευτήρια Δούκα 10 ΑΚΥΡΟ
17/12/2016 50μ Ύπτιο ΓΙΑΝΝΑΤΣΗΣ Pierce College 10 ΑΚΥΡΟ
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΜΑΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:31.48
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Τοσίτσεια 2 00:32.06
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λεόντειο Λύκειο Ν. Σμύρνης 3 00:33.84
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝΑΣ Σχολή Μωραΐτη 4 00:34.65
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΛΑΝΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 5 00:34.89
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 6 00:35.10
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Τοσίτσεια 7 00:35.41
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 8 00:37.49
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤ. Pierce College 9 00:37.53
17/12/2016 50μ Πρόσθιο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Ελληνογερμανική Αγωγή 10 00:38.66
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΡΙΣ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 1 00:25.84
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Pierce College 2 00:26.74
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΣΑΝΤΙΞΗΣ ΙΑΣΩΝ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:26.89
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 00:27.41
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σχολή Μωραΐτη 5 00:29.81
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΣΚΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Pierce College 6 00:29.87
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΤΖΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ελληνογερμανική Αγωγή 7 00:33.09
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΤΣΙΓΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Τοσίτσεια 8 00:00.00
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΦΡΑΓΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 8 00:00.00
17/12/2016 50μ Πεταλούδα ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Τοσίτσεια 8 00:00.00
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΜΑΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 02:16.91
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λεόντειο Λύκειο Ν. Σμύρνης 2 02:24.35
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΜΥΓΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Εκπ. Αυγουλέα-Λιναρδάτου 3 02:29.13
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΣΚΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Pierce College 4 02:37.44
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΝΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 5 02:57.03
17/12/2016 200μ Μικτή Ατομική ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 6 00:00.00
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Pierce College 1 01:57.19
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΕΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ελληνογερμανική Αγωγή 2 01:59.62
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Pierce College 3 02:03.60
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΣΑΝΤΙΞΗΣ ΙΑΣΩΝ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 02:05.00
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΧΙΩΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 5 02:05.19
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΜΥΓΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Εκπ. Αυγουλέα-Λιναρδάτου 6 02:15.31
17/12/2016 200μ Ελεύθερο ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Εκπαιδευτήρια Δούκα 7 00:00.00
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΜΑΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΣΑΝΤΙΞΗΣ ΙΑΣΩΝ, ΧΙΩΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 01:45.34
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΣΚΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤ. Pierce College 2 01:48.88
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΤΣΙΓΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Τοσίτσεια 3 01:54.38
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ, ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΛΟΥΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΡΙΣ Εκπ. Κωστέα Γείτονα CGS 4 01:57.41
17/12/2016 4x50μ Ελεύθερο ΕΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ, ΤΖΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ελληνογερμανική Αγωγή 5 00:00.00
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΜΑΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΣΑΝΤΙΞΗΣ ΙΑΣΩΝ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 01:59.65
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΣΚΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤ. Pierce College 2 02:04.88
17/12/2016 4x50μ Μικτή Ομαδική ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΤΣΙΓΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Τοσίτσεια 3 02:20.47