Α.Σ.Ι.Σ.: Αρχείο Αποτελεσμάτων σχολ. χρονιάς: 2016-2017

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α.Σ.Ι.Σ. 2016/17
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Τελική Κατάταξη Γυμνασίου
1 Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο
2 Pierce
3 Εκπ. Δούκα
4 CGS (Εκπ.Κωστέα-Γείτονα)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Pierce 9
Ν. Εκπ.Γ.Μαλλιάρα 9
Εκπ. Γείτονα 9
Αρσάκεια 3
Εκπ. Νέα Παιδεία 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Νέα Γενιά Ζηρίδη
12
Σχολή Μωραΐτη 6
Γερμανική Σχολή Αθ 5
Λεόντειο Ν.Σμύρνης 4
Τοσίτσεια 1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
CGS (Εκπ.Κωστέα-Γείτονα) 9
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 9
St. Catherine's 5
Eκπ.Αναγέννηση 4
Λεόντειο Πατησίων 1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Δ' ΟΜΙΛΟΥ
Σχολείο Βαθμοί
Εκπ. Δούκα 12
Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 9
Ελληνογερμ. Αγωγή
6
Εράσμειος Σχολή 3
Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 0
Ημ/νια Περιγραφή Χώρος Αγώνας Αποτ.  
14/01/2017 1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα CGS -Eκπ.Αναγέννηση 3 - 0
14/01/2017 1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Ελληνογερμ. Αγωγή - Εράσμειος Σχολή 2 - 1
14/01/2017 1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου - Εκπ. Δούκα 0 - 3
14/01/2017 1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - St. Catherine´s 3 - 0
14/01/2017 1η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Νέα Γενιά Ζηρίδη - Λεόντειο Ν.Σμύρνης 5 - 2
14/01/2017 1η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Γερμανική Σχολή Αθ. -Σχολή Μωραΐτη 5 - 0
14/01/2017 1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Pierce - Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 1 - 2
14/01/2017 1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Αρσάκεια - Εκπ. Γείτονα 2 - 3
15/01/2017 2η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Νέα Γενιά Ζηρίδη - Σχολή Μωραΐτη 6 - 0
15/01/2017 2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Ελληνογερμ. Αγωγή - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 1 - 3
15/01/2017 2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Λεόντειο Πατησίων - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 0 - 6
15/01/2017 2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Εκπ. Δούκα - Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 7 - 0
15/01/2017 2η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Γερμανική Σχολή Αθ - Τοσίτσεια 1 - 1
15/01/2017 2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Pierce - Εκπ. Γείτονα 8 - 0
15/01/2017 2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Αρσάκεια - Εκπ.Νέα Παιδεία 6 - 0
15/01/2017 2η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα CGS - St. Catherine´s 1 - 2
21/01/2017 3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα CGS - Λεόντειο Πατησίων 2 - 1
21/01/2017 3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα St. Catherine´s - Eκπ.Αναγέννηση 3 - 3
21/01/2017 3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Εράσμειος Σχολή - Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 3 - 0
21/01/2017 3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Ελληνογερμ. Αγωγή - Εκπ. Δούκα 0 - 3
22/01/2017 4η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Λεόντειο Ν.Σμύρνης - St. Catherine´s 3 - 3
22/01/2017 4η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου- Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 3 - 0
22/01/2017 4η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Εράσμειος Σχολή - Εκπ. Δούκα 1 - 4
22/01/2017 4η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο -Eκπ.Αναγέννηση 2 - 1
22/01/2017 3η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Pierce - Αρσάκεια 4 - 0
22/01/2017 3η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Εκπ. Γ. Μαλλιάρα- Εκπ.Νέα Παιδεία 4 - 0
22/01/2017 3η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Σχολή Μωραΐτη - Τοσίτσεια 3 - 0
22/01/2017 3η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Γερμανική Σχολή Αθ. - Λεόντειο Ν.Σμύρνης 2 - 2
04/02/2017 4η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Pierce - Εκπ.Νέα Παιδεία 7 - 0
04/02/2017 4η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Εκπ. Γ. Μαλλιάρα- Εκπ. Γείτονα 2 - 4
04/02/2017 4η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Νέα Γενιά Ζηρίδη - Τοσίτσεια 8 - 1
04/02/2017 4η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Λεόντειο Ν.Σμύρνης - Σχολή Μωραΐτη 0 - 2
05/02/2017 5η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Αρσάκεια - Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 2 - 6
05/02/2017 5η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Εκπ.Νέα Παιδεία- Εκπ. Γείτονα 0 - 3
05/02/2017 5η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Νέα Γενιά Ζηρίδη - Γερμανική Σχολή Αθ 5 - 3
05/02/2017 5η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Λεόντειο Ν.Σμύρνης -Τοσίτσεια 3 - 1
05/02/2017 5η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Eκπ.Αναγέννηση- Λεόντειο Πατησίων 5 - 3
05/02/2017 5η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Ελληνογερμ. Αγωγή- Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 4 - 3
05/02/2017 5η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα Εράσμειος Σχολή - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 3 - 7
05/02/2017 5η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) CGS - Εκπ. Κωστέα-Γείτονα CGS -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 - 1
18/02/2017 Προημιτελική φάση Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Εκπ. Δούκα - Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 3 - 1
18/02/2017 Προημιτελική φάση Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Νέα Γενιά Ζηρίδη -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 - 6
18/02/2017 Προημιτελική φάση Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. CGS - Σχολή Μωραΐτη 3 - 1
18/02/2017 Προημιτελική φάση Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Pierce - Eκπ.Αυγ.Λιναρδάτου 7 - 1
19/02/2017 Ημιτελική φάση Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Εκπ. Δούκα -Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 0 - 6
19/02/2017 Ημιτελική φάση Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. CGS -Pierce 1 - 2
05/03/2017 Μ. Τελικός Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Εκπ. Δούκα - CGS 4 - 0
05/03/2017 Τελικός Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο - Pierce 4 - 0