Α.Σ.Ι.Σ.: Αρχείο Αποτελεσμάτων σχολ. χρονιάς: 2016-2017

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α.Σ.Ι.Σ. 2016/17
ΣΤΙΒΟΣ | ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΑΘΗΤΩΝ
Κατ. Σχολείο Βαθμ.
1 Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 43
2 Ιόνιος Σχολή 33
3 Σχολή Μωραΐτη 22
4 Pierce 16
5 Νέα Γενιά Ζηρίδη 10
5 Κωστέα-Γείτονα 10
7 Αρσάκεια 6
7 Τοσίτσεια 6
9 Ελληνογερμ. Αγωγή 5
10 Εκπ. Γείτονα 4
11 Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 3
12 Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 0
12 Λεόντειο Ν.Σμύρνης 0
12 Γερμανική Σχολή Αθ 0
12 Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 0
12 St. Catherine΄s 0
12 Εκπ. Δούκα 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ
Κατ. Σχολείο Βαθμ.
1 Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 84
2 Pierce 19
3 Τοσίτσεια 16
4 Εκπ. Δούκα 14
5 Σχολή Μωραΐτη 12
6 Λεόντειο Ν.Σμύρνης 7
7 Νέα Γενιά Ζηρίδη 6
8 Ιόνιος Σχολή 4
9 St. Catherine΄s 3
10 Κωστέα-Γείτονα 0
10 Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 0
10 Εκπ. Γείτονα 0
10 Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 0
10 Γερμανική Σχολή Αθ 0
10 Αρσάκεια 0
10 Ελληνογερμ. Αγωγή 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ
Κατ. Σχολείο Βαθμ.
1 Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 127
2 Ιόνιος Σχολή 37
3 Pierce 35
4 Σχολή Μωραΐτη 34
5 Τοσίτσεια 22
6 Νέα Γενιά Ζηρίδη 16
7 Εκπ. Δούκα 14
8 Κωστέα-Γείτονα 10
9 Λεόντειο Ν.Σμύρνης 7
10 Αρσάκεια 6
11 Ελληνογερμ. Αγωγή 5
12 Εκπ. Γείτονα 4
13 Ε.Ο. "Θεμιστοκλής" 3
13 St. Catherine΄s 3
15 Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 0
15 Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 0
15 Γερμανική Σχολή Αθ 0
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση
12/03/2017 Δρόμος μετ´ εμποδίων 80μ ΑΛΕΥΡΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:12.89
12/03/2017 Δρόμος μετ´ εμποδίων 80μ ΣΕΡΒΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Εκπ. Δούκα 2 00:13.14
12/03/2017 Δρόμος μετ´ εμποδίων 80μ ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΣ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:13.63
12/03/2017 Δρόμος μετ´ εμποδίων 80μ ΑΙΣΩΠΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 00:14.69
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 01.53
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΖΑΡΜΠΗ ΛΗΤΩ Σχολή Μωραΐτη 2 01.50
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΣΕΡΒΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Εκπ. Δούκα 3 01.41
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 01.41
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΔΑΜΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ Εκπ. Δούκα 5 01.35
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ Σχολή Μωραΐτη 6 01.35
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ ΣΟΝΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 7 01.30
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΥΒΟΝΝΗ St. Catherine΄s 8 01.30
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΣΤΕΛΛΑ St. Catherine΄s 9 01.30
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Σχολή Μωραΐτη 10 01.30
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΖΩΗ Pierce 11 01.30
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ Ιόνιος Σχολή 12 01.30
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΖΑΒΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Ιόνιος Σχολή 13 01.30
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΚΑΛΑ´Ι´ΤΖΗ ΔΑΝΑΗ Εκπ. Δούκα 14 01.25
12/03/2017 Άλμα εις ύψος ΜΠΟΥΓΟΣ ANNA St. Catherine΄s 15 01.25
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΑ Τοσίτσεια 1 00:43.18
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΜΑΤΣΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 00:43.87
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 00:44.31
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΟΥ ΚΑΡΙΝΑ Pierce 4 00:48.09
12/03/2017 Δρόμος 300μ MAKER ΕΜΙLY St. Catherine΄s 5 00:48.50
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΠΕΣΜΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ Σχολή Μωραΐτη 6 00:48.82
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ Pierce 7 00:49.49
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΧΑΡΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 8 00:49.61
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΘΕΑΝΩ Pierce 9 00:49.97
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΣΤΕΛΛΑ St. Catherine΄s 10 00:50.39
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΒΑΖΑΚΑ ΛΥΔΙΑ Σχολή Μωραΐτη 11 00:50.94
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΒΟΡΡΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ Σχολή Μωραΐτη 12 00:52.89
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Κωστέα-Γείτονα 13 00:52.96
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΚΑΖΙΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Εκπ. Γείτονα 14 00:54.67
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Εκπ. Γείτονα 15 00:55.42
12/03/2017 Δρόμος 300μ ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 16 01:01.40
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΠΡΕΖΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ Pierce 1 04.87
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΔΗΜΑ ΜΙΚΑΕΛΛΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 04.79
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΜΠΟΜΠΟΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 04.52
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΣΑΜΕΛΑ ΦΙΛΙΠΠΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 04.49
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΒΙΔΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 5 04.21
12/03/2017 Αλμα εις μήκος MAKER ΕΜΙLY St. Catherine΄s 6 04.18
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΤΣΑΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗ St. Catherine΄s 7 04.11
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ Αρσάκεια 8 04.02
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Σχολή Μωραΐτη 9 04.02
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΚΑΤΙΑ Εκπ. Δούκα 10 03.98
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Κωστέα-Γείτονα 11 03.95
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΤΖΙΝΑ Pierce 12 03.90
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΚΟΣΙΝΤΑ ΛΥΔΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ Σχολή Μωραΐτη 13 03.88
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΜΠΑΝΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Ιόνιος Σχολή 14 03.87
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 15 03.81
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΓΚΟΥΡΜΠΑΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ Αρσάκεια 16 03.78
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΠΑΠΑΔΟΥΚΑ ΤΕΡΨΗ Γερμανική Σχολή Αθ 17 03.68
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΚΟΪΜΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γερμανική Σχολή Αθ 18 03.59
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΜΠΙΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Ιόνιος Σχολή 19 03.51
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΜΑΡΙΖΑ Εκπ. Γείτονα 20 03.37
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Εκπ. Δούκα 21 03.28
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ιόνιος Σχολή 22 02.72
12/03/2017 Αλμα εις μήκος ΛΕΒΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Εκπ. Δούκα 23 02.25
12/03/2017 Σφαιροβολία ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 08.13
12/03/2017 Σφαιροβολία ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 07.18
12/03/2017 Σφαιροβολία ΣΤΑΘΟΠΟΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Ιόνιος Σχολή 3 07.06
12/03/2017 Σφαιροβολία ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 07.05
12/03/2017 Σφαιροβολία ΧΑΛΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 5 06.98
12/03/2017 Σφαιροβολία ΔΑΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Εκπ. Δούκα 6 06.83
12/03/2017 Σφαιροβολία ΓΟΥΝΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 7 06.70
12/03/2017 Σφαιροβολία ΤΣΑΚΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ St. Catherine΄s 8 05.93
12/03/2017 Σφαιροβολία ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΛΥΨΩ St. Catherine΄s 9 05.73
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΖΑΦΕΙΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 01:44.39
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑ ΑΘΗΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 01:45.26
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΖΑΦΕΤ ΜΙΚΑΕΛΛΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 3 01:45.27
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΞΕΝΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 4 01:50.43
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΤΑΖΑΡΤΕΣ ΕΛΛΗ Pierce 5 01:51.85
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΣΑΡΡΑ ΑΘΗΝΑ Σχολή Μωραΐτη 6 01:52.29
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΓΑΛΑΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Σχολή Μωραΐτη 7 01:55.16
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Σχολή Μωραΐτη 8 01:56.61
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΧΑΡΙΣ Νέα Γενιά Ζηρίδη 9 01:57.09
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 10 01:59.71
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΔΗΜΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 11 02:00.19
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ελληνογερμ. Αγωγή 12 02:01.51
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΤΣΑΚΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ St. Catherine΄s 13 02:01.98
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 14 02:02.36
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΡΕΦΕΝΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Εκπ. Γείτονα 15 02:04.05
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΨΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ Εκπ. Γείτονα 16 02:04.89
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΜΥΡΤΩ Αρσάκεια 17 02:07.15
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΜΠΟΥΓΟΣ ANNA St. Catherine΄s 18 02:08.24
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΜΠΑΡΚΑΜΗ ΛΥΔΙΑ Ελληνογερμ. Αγωγή 19 02:08.77
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΚΑΚΕΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Αρσάκεια 20 02:09.19
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΛΥΨΩ St. Catherine΄s 21 02:14.62
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΤΣΟΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 22 02:15.90
12/03/2017 Δρόμος 600μ ΚΡΙΤΗ ΜΥΡΤΙΑΝΝΑ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 23 02:26.58
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΧΑΡΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:51.07
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΑΛΕΥΡΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:51.07
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:51.07
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΚΑΛΤΣΑ ΔΩΡΟΘΕΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:51.07
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΟΙΒΗ Τοσίτσεια 2 00:52.88
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΑ Τοσίτσεια 2 00:52.88
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ Τοσίτσεια 2 00:52.88
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΚΟΥΤΟΥΚΗ ΣΤΕΛΛΑ Τοσίτσεια 2 00:52.88
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Pierce 3 00:53.16
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΠΡΕΖΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ Pierce 3 00:53.16
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ Pierce 3 00:53.16
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Pierce 3 00:53.16
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΝΑΤΑΣΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 4 00:53.47
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΣΠΙΝΟΥ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 4 00:53.47
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΖΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 4 00:53.47
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΚΟΥΛΑΛΗ ΑΘΗΝΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 4 00:53.47
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΣΑΜΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Σχολή Μωραΐτη 5 00:53.58
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΠΕΣΜΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ Σχολή Μωραΐτη 5 00:53.58
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΔΑΝΑΗ Σχολή Μωραΐτη 5 00:53.58
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ Σχολή Μωραΐτη 5 00:53.58
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΣΕΡΒΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Εκπ. Δούκα 6 00:57.64
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΤΑΜΠΑΚΟΥ ΟΛΓΑ Εκπ. Δούκα 6 00:57.64
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΚΑΛΑ´Ι´ΤΖΗ ΔΑΝΑΗ Εκπ. Δούκα 6 00:57.64
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΔΑΜΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ Εκπ. Δούκα 6 00:57.64
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΤΑΪΕΡΣ ΜΑΡΙΑ Ιόνιος Σχολή 7 00:58.33
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΣΑΡΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ιόνιος Σχολή 7 00:58.33
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΓΡΥΠΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ιόνιος Σχολή 7 00:58.33
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΦΡΟΝΙΜΟΥ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ Ιόνιος Σχολή 7 00:58.33
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΚΟΪΜΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γερμανική Σχολή Αθ 8 00:58.88
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γερμανική Σχολή Αθ 8 00:58.88
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΠΑΠΑΔΟΥΚΑ ΤΕΡΨΗ Γερμανική Σχολή Αθ 8 00:58.88
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΚΑΠΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γερμανική Σχολή Αθ 8 00:58.88
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΛΥΨΩ St. Catherine΄s 9 01:00.70
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ MAKER ΕΜΙLY St. Catherine΄s 9 01:00.70
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΤΣΑΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗ St. Catherine΄s 9 01:00.70
12/03/2017 Σκυταλοδρομία 4x 100μ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΣΤΕΛΛΑ St. Catherine΄s 9 01:00.70
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 1 00:10.21
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΚΟΥΤΟΥΚΗ ΣΤΕΛΛΑ Τοσίτσεια 2 00:10.78
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΝΑΤΑΣΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 3 00:11.08
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΟΙΒΗ Τοσίτσεια 4 00:11.10
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΤΣΟΥΤΡΕΛΗ ΛΗΔΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 5 00:11.19
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΣΠΙΝΟΥ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 6 00:11.22
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΚΟΥΛΑΛΗ ΑΘΗΝΑ Νέα Γενιά Ζηρίδη 7 00:11.24
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΒΙΔΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 8 00:11.25
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Pierce 9 00:11.37
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 10 00:11.44
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΣΑΡΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ιόνιος Σχολή 11 00:11.47
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΚΟΣΙΝΤΑ ΛΥΔΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ Σχολή Μωραΐτη 12 00:11.51
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ Αρσάκεια 13 00:11.78
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΓΑΪΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ Αρσάκεια 14 00:11.83
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΒΟΡΡΕΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ Σχολή Μωραΐτη 15 00:11.91
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Λεόντειο Ν.Σμύρνης 16 00:11.99
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΚΟΛΥΒΑ ΑΡΤΕΜΙΣ Pierce 17 00:12.01
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΤΣΑΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗ St. Catherine΄s 18 00:12.06
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γερμανική Σχολή Αθ 19 00:12.12
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΚΟΪΜΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γερμανική Σχολή Αθ 20 00:12.15
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΣΚΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Ελληνογερμ. Αγωγή 21 00:12.29
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΑΡΙΑΔΝΗ Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 22 00:12.39
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΕΛΛΗ Pierce 22 00:12.39
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 24 00:12.40
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΔΑΝΑΗ Σχολή Μωραΐτη 25 00:12.47
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΠΑΠΑΔΟΥΚΑ ΤΕΡΨΗ Γερμανική Σχολή Αθ 26 00:12.50
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΓΟΥΝΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Λεόντειο Λύκειο Πατησίων 27 00:12.73
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΜΠΡΑΤΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ελληνογερμ. Αγωγή 28 00:12.88
12/03/2017 Δρόμος 80μ ΤΣΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ Ελληνογερμ. Αγωγή 29 00:15.18
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ Σχολή Μωραΐτη 1 00:19.47
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΚΑΛΤΣΑ ΔΩΡΟΘΕΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 2 00:19.72
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Pierce 3 00:20.07
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΛΑΙΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 4 00:20.75
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ Τοσίτσεια 5 00:20.88
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΖΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 6 00:21.15
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ Pierce 7 00:21.41
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΒΙΤΑ Αρσάκεια 8 00:21.51
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΚΑΠΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γερμανική Σχολή Αθ 9 00:21.71
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΣΑΜΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Σχολή Μωραΐτη 10 00:22.35
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΜΠΙΛΙΟΥ ΜΗΛΙΤΣΑ Κωστέα-Γείτονα 11 00:22.42
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΛΟΡΕΤΖΙΑΔΗ ΑΘΗΝΑ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο 12 00:22.44
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΚΟΚΚΟΛΑΚΗ ΕΜΕΛΕΙΑ Pierce 13 00:22.50
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΠΑΠΑΝΔΡΕΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Νέα Γενιά Ζηρίδη 14 00:22.53
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΤΑΜΠΑΚΟΥ ΟΛΓΑ Εκπ. Δούκα 15 00:22.90
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΓΚΑΓΚΑΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ Ν.Εκπ. Γ. Μαλλιάρα 16 00:23.18
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΤΑΪΕΡΣ ΜΑΡΙΑ Ιόνιος Σχολή 17 00:23.62
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΦΡΟΝΙΜΟΥ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ Ιόνιος Σχολή 18 00:24.06
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Ιόνιος Σχολή 19 00:25.24
12/03/2017 Δρόμος 150μ ΜΠΟΥΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Κωστέα-Γείτονα 20 00:51.48