Ημ/νια |
Περιγραφή |
Χώρος |
Αγώνας |
Αποτ. |
|
05/11/2022 |
1η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Εκπ. Δούκα - Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης |
0 - 3 α.α.
|
|
05/11/2022 |
1η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Εράσμειος Σχολή - Εκπ. Γείτονα |
2 - 3
|
|
06/11/2022 |
1η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Γερμανική Σχολή Αθ - Pierce |
2 - 1
|
|
06/11/2022 |
1η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
(CGS) Κωστέα-Γείτονα - Eκπ.Αναγέννηση |
3 - 1 |
|
19/11/2022 |
2η Αγωνιστική (Β´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης - Σχολή Μωραΐτη |
1 - 6
|
|
19/11/2022 |
2η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Εκπ. Γείτονα - St. Catherine´s |
1 - 1
|
|
19/11/2022 |
2η Αγωνιστική (Α´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο Αθηνών - (CGS) Κωστέα-Γείτονα |
1 - 2
|
|
19/11/2022 |
2η Αγωνιστική (A´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Αρσάκεια - Pierce |
2 - 1
|
|
20/11/2022 |
3η Αγωνιστική (Δ´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
St. Catherine´s -Εράσμειος Σχολή |
4 - 1
|
|
20/11/2022 |
3η Αγωνιστική (B´ Όμιλος) |
Εκπ. Γείτονα |
Εκπ. Δούκα - Σχολή Μωραΐτη |
2 - 2
|
|
20/11/2022 |
3η Αγωνιστική (A´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Γερμανική Σχολή Αθ - Αρσάκεια |
0 - 0 (7-6)πέν.
|
|
20/11/2022 |
3η Αγωνιστική (Γ´ Όμιλος) |
Γήπεδο Γερμνανική Σχ. Αθ. |
Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο Αθηνών -Eκπ.Αναγέννηση |
4 - 1 |
|
27/11/2022 |
Προημιτελική φάση |
Δημ. Γήπεδο Διονύσου (Εκπ.Αναγέννηση) |
Σχολή Μωραΐτη - Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο Αθηνών |
0 - 0 (5-4)πέν.
|
|
27/11/2022 |
Προημιτελική φάση |
Δημ. Γήπεδο Διονύσου (Εκπ.Αναγέννηση) |
(CGS) Κωστέα-Γείτονα - Λεόντειο Σχ.Ν.Σμύρνης |
3 - 0 |
|
11/12/2022 |
Προημιτελική φάση |
Δημ. Γήπεδο Διονύσου (Εκπ.Αναγέννηση) |
St.Catherine´s - Αρσάκεια |
1 - 3
|
|
11/12/2022 |
Προημιτελική φάση |
Δημ. Γήπεδο Διονύσου (Εκπ.Αναγέννηση) |
Γερμανική Σχολή Αθ - Εκπ. Γείτονα |
3 - 2 |
|
15/01/2023 |
Ημιτελική φάση |
Δημ. Γήπεδο Διονύσου (Εκπ.Αναγέννηση) |
Σχολή Μωραΐτη -Αρσάκεια |
4 - 2
|
|
15/01/2023 |
Ημιτελική φάση |
Δημ. Γήπεδο Διονύσου (Εκπ.Αναγέννηση) |
Γερμανική Σχολή Αθ - (CGS) Κωστέα-Γείτονα |
0 - 1
|
|
22/01/2023 |
Μ. Τελικός |
Δημ. Γήπεδο Διονύσου (Εκπ.Αναγέννηση) |
Γερμανική Σχολή Αθ- Αρσάκεια |
1 - 1 (4-2)πέν.
|
|
22/01/2023 |
Τελικός |
Δημ. Γήπεδο Διονύσου (Εκπ.Αναγέννηση) |
(CGS) Κωστέα-Γείτονα- Σχολή Μωραΐτη |
2 - 2 (4-2)πέν. |
|